Po raz pierwszy na WINOBRANIU 2011!!!

Wydarzenia » Po raz pierwszy na WINOBRANIU 2011!!!

Winobranie to bardzo duża impreza z tradycjami. Aby dostać dobre miejsce trzeba mieć szczęście w losowaniu numerków, a później wiedzieć gdzie jest najwyższa frekwencja odwiedzających i tam ustawić swoje stoisko. My mieliśmy to szczęście, że nasza budka spodobała się organizatorom i zostaliśmy ulokowani na placu koło małej sceny (Ratusza).

Towarzyszyła wspaniała słoneczna pogoda, która przyczyniła się do zrealizowania całego programu Winobrania. Odwiedzający pochodzili z całej Polski jak i różnych państw Europy. Odbywało się wiele koncertów, występów teatralnych, zabaw dla dzieci, młodzieży i dorosłych do późnych godzin nocnych.

Nasze produkty były nowością na Winobraniu, a piece opalane drewnem nie jedną osobę wprawiały w osłupienie i podziw. Każdego dnia mieliśmy coraz większe grono zwolenników naszych przysmaków. Prawdziwą furorę zrobiły pieczone ziemniaki z sosem tzatziki no i podpłomyki. Kto spróbował chleba prosto z pieca (bez dodatków chemicznych), kupował go do końca Winobrania, a niektórzy deklarowali chęć zakupu nawet po imprezie.