Piece

Zajmujemy się również produkcją i sprzedażą piecy.

Piece wykonane są techniką laserową i wykończone ręcznie, dlatego można dowolnie kształtować i modelować ich końcowy wygląd.Projektujemy i wykonujemy na specjalne zamówienie klienta piece jedno, dwu i trzy szufladowe. Możemy wykonać próbny wypiek i objaśnić techniki korzystania z pieca, ponieważ w brew pozorom nie jest to proste.

Palenisko wykonane jest od spodu z mat izolacyjnych, na których ułożone są szczelnie cegły izolacyjne, a całość zakończona jest szamotem- dla trwałego użytkowania i utrzymania przez długi czas prawidłowej temperatury wypieku.Nasze piece wykonane są z wysokojakościowych blach ognioodpornych, które charakteryzują się bardzo wysoka odpornością na działanie wysokich temperatur- nie odkształcają się, nie rdzewieją, zachowują swoje właściwości w rożnych warunkach pogodowych.

Z zewnątrz cały piec jest również izolowany matami termicznymi, czyniąc go bezpiecznym przed przypadkowym oparzeniem, a dla oryginalnego „starego” wyglądu pokryty jest barankiem żywicznym, wytrzymującym ekstremalne warunki atmosferyczne.

Są to bardzo uniwersalne piece, które można z powodzeniem ustawić przed domem w ogrodzie do wypiekania rożnych smakołyków lub wykorzystać we własnym biznesie do produkcji np.: pieczywa o niepowtarzalnym smaku.